parallax background
LANS

Poznajcie naszą nową restaurację


LANS to urokliwe miejsce położone w samym sercu Warszawy.
Wnętrze naszego lokalu wypełnione pięknym zapachem, pysznego jedzenia emanuje przytulnym ciepłem, dzięki wyjątkowym detalom. W kawiarni znajdziesz wybór śniadań, które są dostępne codziennie do godziny 16. Dla miłośników kawy przygotowujemy perfekcyjnie parzone espresso i kawy na podstawie ziaren z lokalnych palarni. Wieczorami LANS przekształca się w romantyczny lokal serwujący talerzyki. Menu wieczorne prezentuje różnorodne dania, którymi można podzielić się z bliskimi przy lampce wyśmienitego wina.


Znajdziesz u nas kawę z najlepszych warszawskich palarni.
Idea jest prosta - Najwyższej jakości, świeżo palone ziarna speciality, które możesz zabrać ze sobą do domu


U nas pijecie kawę Brazylia Cerrado

Dla smakoszy herbat mamy przygotowane
smaczne gatunki:

 • Niewierny ogrodnik
 • Alicja w Krainie Czarów
 • Zielona Mila
 • Pulp Fiction
 • Forrest Gump
 • Mura getta*
  Fragmenty murów getta w Warszawie – zachowane fragmenty murów między posesjami lub ściany przedwojennych budynków wyznaczających od 16 listopada 1940 granicę pomiędzy warszawskim gettem a „aryjską" częścią miasta.
  Ulica Sienna 55 – w tym miejscu granicę getta wyznaczał, istniejący już przed 1940, mur pomiędzy posesjami Sienna 53 i 55. Mur ma ok. 3 metrów wysokości.
  Muzeum Getta Warszawskiego będzie mieć nową siedzibę. Powstaje ona w dawnym budynku Szpitala Dziecięcego Bersohnów i Baumanów przy ul. Siennej w Warszawie. XIX-wieczny ceglany budynek w trakcie wojny znalazł się w granicach getta i był świadkiem tragicznych wydarzeń. Teraz stanie się miejscem, w którym tę bolesną historię będzie można poznawać.

  Wikipedia